Večer plný optimismu. To přesně se dá říci o včerejším velmi vydařeném benefičním koncertu, na kterém vystoupila pro společnost RUAH oblíbená zpěvačka a závodnice rallye Olga Lounová.

Na našem tradičním jarním koncertu v Týnci nad Sázavou přivítala ředitelka RUAHu Mgr. Marta Vacková všechny hosty a krátce představila činnost organizace a také naše významné dárce. Na pódiu uvítala i paní Tvarůžkovou, která se podělila o svůj životní příběh, kdy využila služby RUAHu. Dále hosté mohli shlédnout náš nový spot o domácí hospicové péči, na kterém jsme měli možnost spolupracovat s jedním z nejúspěšnějších českých horolezců Markem Holečkem.

Pak už své vystoupení zahájila Olga Lounová písní Stará žena. Zazněly hity jako Cyklista, Kilo sem, kilo tam, Láska v housce, při kterém si k sobě na pódium přizvala i přítomné dětské fanoušky, kteří si s Olgou zazpívali a zatancovali. Dále skladba Brány Svaté, věnovaná všem, kteří už nejsou mezi námi. Ústředním hitem s velkou odezvou byla píseň Jsem optimista, která zazněla na přání i opakovaně. Celý večer proměnila Olga ve skvělou dynamickou show, při které se všichni úžasně bavili. Během koncertu několikrát prošla Olga přímo mezi hosty v sále a ti ji měli možnost zažít zblízka. Na závěr se Olga ještě se svými fanoušky fotila.

V průběhu večera hosté darovali do sbírkových srdíčkových kasiček částku 21 778 Kč, za které se chystáme pořídit další nové zdravotnické pomůcky pro naše klienty v péči. Chceme, aby naše služby byly stále kvalitnější a naši klienti se cítili doma co nejkomfortněji.

Děkujeme ze srdce všem, kteří na náš koncert přišli a zároveň i těm, kteří přijít třeba nemohli, ale stále podporují domácí péči RUAH a pomáhají tímto rodinám, které se doma starají o nevyléčitelně nemocného člena rodiny.

Share This