Jak to začíná?

Málokdy si uvědomíme, jak důležité jsou v životě návraty. Od malička nám každý pomáhá, učí nás první krůčky, podporuje nás na studiích, stoupáme výše na pracovních pozicích, budujeme si kariéru, jdeme čím dál výše. Ale pak se třeba v životě něco nepovede nebo přijde zákeřná nemoc a my musíme z pomyslného vrcholu najednou dolů a zjišťujeme, že si nevíme rady. Tady si začneme uvědomovat, že toto nás vlastně nikdy nikdo neučil. A přitom je to tak důležité.

A jak to končí?

V této souvislosti jsme natočili spot s úspěšným horolezcem Markem Holečkem. Stejně tak, jako pro horolezce je snem vylézt na vrchol, tak neméně důležité je i vrátit se v pořádku zpět dolů. A tak tomu je i v životě. Každý má přání, ať už vyslovené či nevyslovené – vrátit se domů.

Děkujeme Markovi Holečkovi, že nám pomohl přiblížit téma domácí hospicové péče, a že ctí lidské hodnoty stejně jako my. Zároveň si uvědomuje tenkou hranici mezi životem a smrtí při svých dech beroucích expedicí na vrcholky hor.

Z našich příběhů…

„Ani nevíte, jak jsem vděčná za polohovací postel, díky které můžu vnímat svět v sedě.“

 

„Jsem rád, že mi kvalitní léky pomáhají zvládat bolest a nemusím trpět.“

 

“ Za slunečného počasí trávím velmi rád čas venku na čerstvém vzduchu.“

 

Děkujeme za Vaši podporu a ochotu pomáhat rodinám, které prochází nelehkým životním obdobím, kdy se doma starají o nevyléčitelně nemocného člena rodiny.

Vaše příspěvky využijeme na zajištění domácí hospicové péče.

Dary můžete zasílat na č.ú. 3402524003/5500. Děkujeme Vám.

Share This