ŘÍKAJÍ JIM ANDĚLÉ

Mladá slečna vykoukla z okna paneláku a směrem k lůžku umírající řekla: „Maminko, už jsou tady. Naši andělé.“ Pod okny zaparkovalo auto. Bílé, se znakem zdravotníků a logem RUAH. Byli s nimi. Až do konce. Najednou jsem si to uvědomila. Mnohokrát jsem tu větu slyšela v telefonu nebo na návštěvě. V různých podobách, ale závěr hovoru byl stejný. „Ta vaše děvčata… To jsou učinění andělé.“

Chceme být všem potřebným, umírajícím i pečujícím na blízku po dobu, kdy nás potřebují. Velmi často je tato doba delší, než nám umožňují dotace a platby zdravotních pojišťoven. Povoláváme tedy na pomoc anděly.

Zahajujeme ANDĚLské rojení.

Pošlete nám anděla. Nezáleží na materiálu, velikosti. Všichni jsou vítáni. Kreslení, šití, háčkovaní, dřevění, keramičtí nebo v podobě šablon. Potěší nás i přiložený vzkaz. A nezapomeňte se při balení nad ním usmát. Frčí přece dělat radost.

Andělské houfy očekáváme na adrese: RUAH, Tyršova 2061, 256 01 Benešov

Slibujeme, že o ně bude dobře postaráno. Růžového sevře dětská náruč a půjdou s utrženým sluchátkem volat mamce do nebe. Další usedne na postel nemocného. Ten bleděmodrý se bude natřásat, aby si jej někdo laskavý koupil a pomohl lidem v těžké životní době.

Když ke svému andělovi připojíte písemný vzkaz a Vaší mailovou adresu, budeme Vás informovat o pohybu a cíli nám svěřeného anděla.

Share This